KONST / Litografier / Färglitografi 14687524
nr 1468 7524
Roland Jonsson
(f. 1958), Sverige
Fågel. Signerad, numrerad 68/190. Färglitografi, bildmått: 40x58cm, yttermått inklusive ram: 66x79cm
Roland Jonsson, svensk bildkonstnär född 1958 i Almunge, Uppsala.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
tisdag 24 maj 2022
kl 18:05:43
17/5 19:41:17
Roland Jonsson
Läs mer om Roland Jonsson